Шахтар – Зальцбург 3:1. Сон Ахметова в руку 2007

Сьогодні донецький «Шахтар» грає дуже важливий матч-відповідь за вихід у чвертьфінал Ліги Європи 2019-2020 з німецьким «Вольфсбургом». І дуже хочеться, щоб гірники здобули сприятливий результат. Ось я і хочу нагадати любителям футболу події 13-річної давнини, коли «Шахтарю» Мірчі Луческу довелося на характері здобувати перемогу по сумі двох матчів, відіграючи два м’ячі.

Гостьова поразка «Шахтаря» - 0:1, Дмитро Чигиринський грає по баскетбольному рукою у власному карному майданчику = вирішальний пенальті; «Зальцбург» Джованні Трапаттоні приїздить в Донецьк – не вихід в Лігу чемпіонів буде розглядатися, як катастрофа; якнайкращий початок для австрійців – гол на перший хвилинах, Крістіано Лукареллі швидко відновив рівновагу. Фанати «Шахтаря» вивісили банери недавно померлого Віктора Прокопенка – ви не маєте права програвати. Нері Кастільо в масці Зорро та Брандао – джокера Мірчі Луческу – вийшли на заміну та забили. Лихоманка доданого арбітром часу. Радість після перемоги – 3:1. «Шахтар» в Лізі чемпіонів. Президент «Шахтаря» Ахметов: «Мені приснився результат матчу, причому ми першими пропустили». Як зіграв «Шахтар» потім в євросезні 2007/2008